• Y-3-Toggle-Boost---Closer-Look-1
  • Y-3-Toggle-Boost---Closer-Look-2
  • Y-3-Toggle-Boost---Closer-Look-4
  • Y-3-Toggle-Boost---Closer-Look-3
  • Y-3-Toggle-Boost---Closer-Look-5
1 /

Y-3 Toggle Boost – Closer Look

Jeśli do tej pory kojarzyliście projekty Yohjiego Yamamoto wyłącznie z monochromatycznymi sylwetkami to czas zmienić perspektywę. W tym sezonie kolekcja dla Y-3 wylądowała dokładnie pośrodku Pacyfiku, na egzotycznych Hawajach.

Do stworzenia unikalnych Y-3 Toggle Boost, sneakerów dla kobiet, za inspirację posłużył surferski klimat, przejawiający się, choć nie w oczywisty sposób, w każdym elemencie buta. Przede wszystkim unaoczniony jest poprzez dynamiczny design, opierający się na oryginalnym systemie wiązania bungee cord, który łączy falisty element i użytkowe wiązanie, zakończone ściągaczem. Eklektyczna mieszanka materiałów w sportowym stylu to kolejny plejada różnorodności. Od delikatnego meshu, gwarantującego przewiewność i lekkość, przez zamsz podtrzymującego fantazyjną konstrukcję, aż po wytrzymałą gumową podeszwę z technologią Boost.

Kolażowa sylwetka stanowi idealny pomost pomiędzy sportowym sznytem, a stylem high-fashion, zaznaczonym poprzez duże logo Y-3. Przyjrzyjcie się bliżej wakacyjnemu modelowi Toggle Boost na zdjęciach w galerii powyżej.

Tags: , ,