• New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine3
  • New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine2
  • New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine4
  • New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine6
  • New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine9
  • New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine
  • New-Balance-Flying-the-Flag-by-Visual-Magazine5
1 /

New Balance Flying The Flag by Visual Magazine

New Balance z dumą powiewa dziś brytyjską flagą wprowadzając do sprzedaży jedną z najbardziej oczekiwanych kolekcji “Flying The Flag”, oddającą cześć swojej legendarnej fabryce w angielskim Flimby. W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, którą gwarantują tradycyjne miejsca wytworu dóbr. Dlatego bostońska marka odświeżyła trzy klasyczne modele obuwia, które celebrują brytyjską kulturę przez nadanie jej kolorystyki flagi – Union Jack. Z okazji premiery packu “Flying The Flag” w Polsce postanowiliśmy bacznie przyjrzeć się trzem modelem, wchodzącym w jego skład oraz zaprezentować w obuwie we własnej konwencji.

Trójkolorowa kolekcja zawiera jedne z najbardziej kultowych sylwetek. Głęboki granat pokrywa całą cholewkę New Balance CT300, łącznie ze sznurowadłami i wyściółką w środku. Model o kształcie typowego buta tenisowego, na grubej, gładkiej podeszwie, został wykonany z matowego zamszu oraz wykończony skórzanym elementem na pięcie, na którym wyszyto brytyjską flagę, oraz językiem z delikatnego meshu. Klasyczna czerwień New Balance 1500 to również zamszowo-skórzany kolaż, z charakterystycznym dla modelu wyszywanym “N” oraz strukturalną, biało-czerwoną podeszwą. Śnieżnobiała sylwetka New Balance 577 to najbardziej minimalistyczna z propozycji, wykonana z czystego, białego zamszu, z perforowanymi wstawkami i plastikowymi elementami, również celebrujący Union Jack – na piecie oraz języku.

Jeśli zainteresował was specjalny pack New Balance, obserwujcie nasz portal, ponieważ to nie koniec newsów na temat kolekcji “Flying The Flag”. Stay tuned!

Tags: , , , , , , ,