• models-from-yeezy-season-3
  • indialove-visual-magazine
  • iansconnor-visual-magazine
  • amina.blue-visual-magazine
  • souffrantnyc-visual-magazine
  • brainalaviena-visual-magazine
1 /

Modelki i modele prosto z Yeezy Season 3

Nowa płyta Kanyego Westa The Life Of Pablo” i jego pokaz Yeezy Season 3 wywołały ostatnio spore zamieszanie. Niemałe kontrowersje wzbudziła też lista instrukcji mówiąca o tym, jak modele mają zachowywać się podczas prezentacji i jakich zasad mają przestrzegać. Modele i modelki stali nieruchomo na platformach w ubraniach, które West tak jak w poprzedniej kolekcji, utrzymał w tonacji ziemi, jednak pojawiły się niebieskie, bordowe i zielone elementy. Tym razem ani Kendall ani Kylie nie brały udziału w show. Wszystkie Kardashianki ubrane w pastele i furta zaprojektowane przez Westa przy pomocy dyrektora kreatywnego  Balmain Oliviera Rousteinga, siedziały na widowni.

Przyjrzyjmy się bliżej modelkom i modelom, którzy wzięli udział w pokazie.

Images via Instagram

@amina.blue

@indialove

@brainalaviena

Mająca ponad 250k obserwatorów na Instagramie modelka wystąpiła już w dwóch poprzednich pokazach Westa. Pojawiła się w magazynie i-D, na okładce C-heads, a nawet w kampanii Versace. Można było ją również zobaczyć w zinie opublikowanym z okazji Sezonu 3 na fotografiach Jackie Nickerson.

Indię Westbrooks, znaną też jako Indię Love na Instagramie śledzi 2 miliony użytkowników. Modelka jest popularna dzięki telewizji ma swoje własne reality show The Westbrooks”, w którym występuje jej cała rodzina.

Briana Laviena to modelka i artystka pochodząca z Portoryko, a obecnie mieszkająca w Los Angeles. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w kampanii marki Espirit. Brała udział w pokazach YS1 i YS2. Uwielbia koty i przyjaźni się z Aminą Blue.

Images via Instagram

@ianconnorsrevenge

@thuggerthugger1

@souffrantnyc

Ian Connor sam mówi o sobie Król Modości”. Pracuje ze wszystkim najważniejszymi w branży od A$AP’a Rockiego, Kanyego Westa do… Kylie Jenner. Wystąpił w pokazie Yeezy Season 3 jako model, ale też doradzał Yeezy’emu odnośnie kolekcji. Już w 2012 roku znalazł się na liście Complex’u najlepiej ubranych przed 25. Nic dziwnego, Connor nosi takie marki jak Supreme, Givenchy, czy BAPE. Obok Connora w pokazie wystąpił też raper, Young Thug, w żółtej kurtce z kapturem. Ostatnio pojawił się w magazynie GQ.

Souffrant Ralph zadebiutował na pokazie Westa i tego samego dnia podpisał kontrakt z agencją modeli. Ralph jest przykładem na to, że w świecie mody liczy się różnorodność i oryginalny wygląd.