• Acne-Studios-Triple-White-Closer-Look-Visual-Magazine-0a
  • Acne-Studios-Triple-White-Closer-Look-Visual-Magazine-1a
  • Acne-Studios-Triple-White-Closer-Look-Visual-Magazine-2a
  • Acne-Studios-Triple-White-Closer-Look-Visual-Magazine-3a
  • Acne-Studios-Triple-White-Closer-Look-Visual-Magazine-4a
  • Acne-Studios-Triple-White-Closer-Look-Visual-Magazine-5a
1 /

Acne Studios Triple Lo White – Closer Look

Białe, skórzane, proste i przede wszystkim ponadczasowe. Nie ma bardziej klasycznej kombinacji wśród sneakerów, zarówno w przypadku tych sportowych, czy też bardziej casualowych, lansowanych przez marki odzieżowe. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się dystynktywnemu modelowi Acne Studios Triple Lo White.

Chociaż kształtem i wykonaniem prostej, gumowej podeszwy oraz toe boxem do złudzenia może przypominać przeciętne, tenisowe sylwetki, to jednak cała gra odbywa się na cholewce. Główną rolę odgrywają trzy rzepy, szersze niż zwykle i zwrócone w dwóch kierunkach. Chociaż system Velcro nie jest współczesnym wynalazkiem, a raczej powoli powraca do łask po przerwie, trzy paski nadają obuwiu nieco futurystycznego i bez wątpienia unikalnego wyglądu. Acne Studios zawsze skupia się na klasykach, a unowocześniając je nie zapomina o jakości wykonania, dlatego Triple Lo White uszyte zostały z włoskiej skóry, a cała konstrukcja komfortem nie odbiega znacznie od sportowych modeli.

Triple Lo White przełamują nudę wśród rodziny białych tenisówek. Nie wahając się długo wliczamy je do grona klasycznych sneakerów premium, obok kultowych Common Projects Achilles czy A.P.C. Tennis.

Tags: ,