• 5-instagrams-visual-magazine-1
  • 5-instagrams-visual-magazine-2
  • 5-instagrams-visual-magazine-3
  • 5-instagrams-visual-magazine-4
  • 5-instagrams-visual-magazine-5
1 /

5 inspirujących Instagramów, które powinieneś znać

Mają nowe spojrzenie na modę. Nie naśladują innych, ale to właśnie oni tworzą trendy, inspirując się sztuką, architekturą, muzyką i innymi ludźmi. Ich zdjęcia to powiew świeżego powietrza na Instagramie.

@larrieeee to DJ-ka z Melbern. Jest fanką Drake’a i Rihanny. Pastele, róż i piórkowe kolczyki to jej znak rozpoznawczy. Można pozazdrościć jej ogromnej kolekcji sneakersów od Adidasa (Adidas x Mary Katrantzou, różowych i fioletowych Superstarów od Pharrella Williamsa) Nike’a, Pumy (pudrowe Instapump Furry), Reeboka, New Balance’a, Chanel, a na tym lista się nie kończy. W jej stylizacjach widać wpływ hip-hopu i lat 90.

@C_L_O, czyli Lauren Faye, studiowała grafikę, jest dyrektorką artystyczną. Jej profil to doskonała kompozycja zdjęć przedstawiających modę widzianą przez pryzmat architektury i sztuki. Faye wykorzystuje kolory, kształty i materiały w niekonwencjonalny sposób. Znajduje piękno w twórczości innych, łączy różne style i dzięki temu dostrzega nadchodzące trendy.

@picpiczo to 25-letni japoński fotograf mieszkający w Londynie. Na jego zdjeciach widać lekkość, wolność, siłę młodości, a moda to tylko element uzupełniający, tworzący kompletny obraz. Swoją karierę rozpoczął od fotografowania japońskich rockowych zespołów, teraz pracuje dla i-D i Clash magazine. Piczo robi zdjęcia nie tylko związane z modą, czy muzyką, dla niego liczy się przede wszystkim dobry klimat. Jako jeden z niewielu, potrafi uchwycić energię swoich modeli, która emanuje z jego Instagrama.

@eugenialejos dyrektor kreatywna, ilustratorka i projektantka mody z Barcelony. Lejos tworzy jedyne w swoim rodzaju kolaże, złożone ze zdjęć kampanii modowych i  lookbooków i składa je w spójną całość.

sirius.film Danika to młoda, utalentowana fotografka mieszkająca w Londynie. Jej zdjęcia pokazują młodych ludzi, różnych narodowości, mających różne style. Robi zdjęcia modelom wybranym na Instagramie, albo przypadkowym ludziom spotkanym na mieście, bo są bardziej prawdziwi. Jej profil na Instagramie to unikatowy album, pokazujący młodych ludzi w oryginalnych stylówkach, niczym z teledysków Skepty.

 

Tags: , , , , ,